0 535 015 76 25

Trakya Kombi Servisi

Tüm İl ve İlçelere Gezici Servis

7/24 Kombi Servisi

Acil Kombi Teknik Servisi

Çorlu Kombi Servisi

Çerkezköy Çorlu Kombi Servisi

Çorlu Kombi Servisi

Kombiler yoğun çalışma performansına sahip cihazlardır. Sürekli sirkülasyon yapma, ısıtma ve elektronik ölçümleme gibi işlemleri devamlı yerine getirerek çalışırlar. Kombiler özellikle de kış aylarında yoğun şekilde çalıştıkları için doğal olarak parçalarda yorulma meydan gelir.

Ortalama 10 yıllık bir parça kullanım ömrü bulunan kombiler bu süre içinde genellikle servisler tarafından bakıma alınır. Bakım yapılan kombilerde parçaların arızaya yol açma riski azalırken parçaların kullanım ömrü uzamaktadır. Öte yandan arıza onarım ve bakım işlemlerinin doğalgazlı cihazlara müdahale belgesine sahip servislerce yapılması gereklidir. Parçaların bakım ve onarım esnasında yerine doğru yerleştirilmesi önemlidir. Doğru yapılmayan parça montajları kombide ses oluşumuna sebebiyet verebilir, suyla temas eden parçalarda su kaçakları oluşabilir.

Kombiler yaşam alanlarının vazgeçilmez bir cihazı olduğu için arıza onarımlarının doğru yapılması kadar hızlı şekilde yapılması da önemlidir. Kombilerde yüzü aşkın parça bulunduğu için arıza yapan parçaların hızlı tedarik edilmesi, konfor kaybı yaşanmaması bakımından önemlidir.  Yedek parça tedarik sürecinde sıkıntı yaşayan servisler tarafından onarılmaya çalışılan kombilerde bazen bir haftaya varan parça temin süreleri olmaktadır. Kullanıcıların kombi arızalarında etkili servisleri tercih etmeleri onarım esnasında yaşayacakları sorunları en aza indirir. Doğal gazlı cihazlara yetki belgesi ve tesisat teknolojileri alanında deneyim, kombi arıza çözümlerinde bilgi ve tecrübe servislerde aranan başlıca yeterliliklerdir.
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Kombi bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz